Titulní obrázek

První informace o Dacii Logan MCV

Publikováno: 14.březen 2013

Automobilka Dacia obohatila autosalon i o cenově dostupný a praktický kombík Logan MCV. Dacia si možná sama vytvořila konkurenta pro větší MPV Lodgy.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Automobilka Dacia v tichosti vypustila první informace o novém kombíku Dacia Logan MCV, který dostal novou příď a prošel celkovou velkou modernizací, i když principielně se na autě nic zásadního nemění - bude to především cenově dostupný kombík s luxusními prvky výbavy. Takže, určitě se máme na co těšit.

Vedle docela atraktivního designu přináší Dacia Logan MCV také věci jako palubní systém s dotykovým centrálním displejem, parkovací senzory, tempomat s omezovačem rychlosti, Eco režim a podobně, ale budete si muset připlatit. V základu pak už ale bude ESP a přední i boční airbagy. A také kufr o objemu 573 litrů v základní uspořádání. Můžete samozřejmě sklopit zadní sedačky, ale maximální objem Dacia ještě tají.

Prozatím také nezveřejnila informace k motorům, ale počítat bychom měli s tím samým, co má sedan Dacia Logan na našem trhu. Více informací jsme opravdu nevypátrali. Ale to se brzy změní.