Titulní obrázek

Dacia si připravila na ženevský autosalon dvě novinky

Publikováno: 3.březen 2013

Autosalon v Ženevě znamená pro automobilku Dacia premiéru dvou novinek. Podle dostupných informací by nemělo jít o nějaké velké novinky, spíše modernizace. Uvidíme.

V oficiální tiskové zprávě toho Dacia moc neprozradila, ale podle dostupných informací se máme na autosalonu v Ženevě těšit na faceliftovaný model Dacia Duster a také na superlevný  kombík Dacia Logan MCV. A co tyhle modernizované modely dostanou?

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Dočkáme se nového designu přídě podle vzoru nedávno představených modelů Dacia Logan a Sandero. Zejména SUV Dacia Duster, kterého se za dva roky prodalo už 400 000 kusů, by ale mělo dostat i hezčí a kvalitnější materiály do interiéru a také nové motory - spekuluje se o přeplňované dvanáctistovce od Renaultu a dieselu 1.6 dCi.

Kombík Dacia Logan MCV asi žádné velké překvapení nepřinese, ale Dacia určitě bude opatrná s tím, aby si nekradla zákazníky sama sobě - pro stěhováky je tu totiž Dacia Lodgy. Některé zprávy ale vedou i k tomu, že bychom mohli vidět nikoli Logan MCV, ale koncept malého městského auta s cenovkou pod 150 000 korun.