Titulní obrázek

Dacia Duster je nyní limuzínou

Publikováno: 31.srpen 2012

Low-endové SUV se změnilo díky několika rumunským studentům v luxusní limuzínu. Pod kapotou má Dacia Duster stále standardní šestnáctistovku. Interiér je přepracovaný.

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. Informace o typech pojištění, spoluúčastech či připojištěních najdete na specializovaném serveru Srovnávač.cz. Naleznete zde také online kalkulačku povinného ručení.

Dá se říci, že je to náhrada za zkrachovalý Maybach. Limuzína vznikla v rukou rumunských studentů, kteří se rozhodli vyrobit ze své národní chlouby něco unikátního. Ve městě je Duster docela schopný a krátce poskládaná převodovka pomáhá k dobrému dojmu z nijak výrazného motoru 1.5 dCi o výkonu 110 koní.

Rumunské SUV přepůlili v oblasti B sloupku a na délku ho nastavili o 1,5 metrů. Kromě dalších dvou sedadel tu nemůžou chybět elektronické zařízení, jako je televize nebo tablet. Pod kapotou nečeká žádné překvapení, o pohon se stará atmosférická šestnáctistovka s výkonem 105 koní.